ЗНО

ЗНО-2024







ЗНО-2023

ПУТІВНИК УЧАСНИКА НМТ-2023


Завантажити путівник у форматі PDF можа тут


Детальніша інформація ТУТ

ЗНО-2022




Замість традиційного ЗНО лише у 2022 році випускники складатимуть 
національний мультипредметний тест (НМТ)
який проводитимуть у комп’ютерному форматі.  Це випробування міститиме три блоки завдань:
  • з української мови, 
  • з математики, 
  • з історії України. 






Вся інформація для реєстрації на пробне ЗНО-2022 доступна для перегляду


ЗНО 2022






ЗНО 2021














Кроки  ЗНО - 2020


Пробне ЗНО - 2020


Графік ЗНО 2020 року


Календарний план підготовки та проведення зовнішнього незалежного оцінювання 2019 року



Пробне ЗНО-2019

     Пробне зовнішнє незалежне оцінювання проходить з метою ознайомлення всіх охочих із процедурою проведення зовнішнього незалежного оцінювання, структурою та змістом тестового зошита, порядком доступу до пункту тестування та робочого місця. Пробне тестування є важливою складовою підготовки до зовнішнього незалежного оцінювання.
     Пробне зовнішнє незалежне оцінювання є платною послугою для учасників та неприбутковою для організаторів і проводиться коштом фізичних і юридичних осіб. Вартість одного тестування для одного учасника буде оголошено на сайтах регіональних центрів оцінювання якості освіти.
    У 2019 році пробне зовнішнє незалежне оцінювання з української мови і літератури відбудеться 16 березня, з історії України, математики, біології, географії, фізики,  хімії, а також з іноземних мов (англійської, іспанської, німецької та французької) — 23 березня.
    У день проведення пробного тестування кожен зареєстрований учасник може пройти тест з одного навчального предмета.
     Реєстрація для участі у пробному зовнішньому незалежному оцінюванні триватиме з 8 до 31 січня 2019 року на сайті Івано-Франківського регіонального центру оцінювання якості освіти.

ЗНО - 2019: ОСНОВНЕ

     Зміст сертифікаційних робіт відповідатиме програмам зовнішнього незалежного оцінювання, затвердженим наказом Міністерства освіти і науки України від 03 лютого 2016 року № 77 «Про затвердження програм зовнішнього незалежного оцінюванню для осіб, які бажають здобувати вищу освіту на основі повної загальної середньої освіти» (ці ж програми були чинними під час розроблення тестових завдань 2018 року).
     Випускникам закладів загальної середньої освіти результати зовнішнього незалежного оцінювання з трьох навчальних предметів буде зараховано як результати державної підсумкової атестації. Ці учасники мають обов’язково скласти:
– українську мову і літературу;
– математику або історію України (на вибір учасника);
– ще один предмет із переліку (історія України, математика, біологія, географія, фізика, хімія, а також англійська, іспанська, німецька або французька мова).

ГРАФІК ПРОВЕДЕННЯ ЗНО – 2019

МАТЕМАТИКА                                                   21 травня

УКРАЇНСЬКА МОВА І ЛІТЕРАТУРА                 23 травня

АНГЛІЙСЬКА МОВА                                         28 травня

ФІЗИКА                                                              30 травня

ІСТОРІЯ УКРАЇНИ                                            04 червня

БІОЛОГІЯ                                                          06 червня

ГЕОГРАФІЯ                                                       11 червня

ХІМІЯ                                                                 13 червня

ДПА у формі ЗНО


Графік проведення ЗНО та додаткової сесії ЗНО



Наказом Українського центру оцінювання якості освіти від 24 квітня 2018 року №81 затверджено графік проведення додаткової сесії зовнішнього незалежного оцінювання.
Зовнішнє незалежне оцінювання під час додаткової сесії можуть проходити особи, які:
  • не змогли взяти участь в основній сесії зовнішнього оцінювання через причини, що не залежали від їхніх дій та волі;
  • проживають на тимчасово окупованій території або в населених пунктах, де органи державної влади тимчасово не здійснюють своїх повноважень;
  • є учасниками антитерористичної операції;
  • є засудженими до позбавлення волі або узяті під варту.

Увага! Реєстрація на ЗНО-2018 розпочалася!

        6 лютого 2018 року розпочалася реєстрація учасників ЗНО 2018. Реєстрація випускників для участі в зовнішньому незалежному оцінюванні 2018 року триватиме з 06 лютого до 19 березня. Внесення змін до реєстраційних даних – з 06 лютого до 02 квітня 2018 року. 
   Загальна кількість навчальних предметів, вибраних для проходження зовнішнього оцінювання, не повинна перевищувати чотирьох. Першим обов’язковим предметом ДПА є українська мова. Другим – математика або історія України (за вибором). Третій предмет обирається із запропонованого переліку. Пам’ятайте, що для зарахування оцінок за державну підсумкову атестацію можна вибрати й математику, й історію України та пройти зовнішнє оцінювання з цих предметів. 
        Детальна інформація на сайті Українського центру оцінювання якості освіти

Реєстрацію на пробне ЗНО-2018 розпочато!

     9 січня 2018 року розпочалася реєстрація  на пробне зовнішнє незалежне оцінювання, яка триватиме до 31 січня 2018 року.
     Пробне ЗНО для осіб, які проживають у Закарпатській, Івано-Франківській, Тернопільській, Чернівецькій областях, організовує Івано-Франківський РЦОЯО. Для даних осіб вартість одного пробного тесту складе 132 гривні. Зареєструватися для участі в пробному зовнішньому незалежному оцінюванні можна на сайті Івано-Франківського РЦОЯО www.test.if.ua

Пробне ЗНО-2018

     Пробне зовнішнє незалежне оцінювання проходить з метою ознайомлення всіх охочих із процедурою проведення зовнішнього незалежного оцінювання, структурою та змістом тестового зошита, порядком доступу до пункту тестування та робочого місця. Пробне тестування є важливою складовою підготовки до зовнішнього незалежного оцінювання. 
     У 2018 році пробне зовнішнє незалежне оцінювання з української мови і літератури відбудеться 24 березня, з історії України, математики, біології, географії, фізики, хімії, англійської, іспанської, німецької, французької мов – 31 березня. У день проведення пробного тестування кожен зареєстрований учасник може скласти тест з одного навчального предмета.
     Реєстрація для участі в пробному зовнішньому незалежному оцінюванні триватиме з 9 до 31 січня 2018 року на сайті відповідного регіонального центру оцінювання якості освіти.
Для всіх зареєстрованих учасників пробного зовнішнього незалежного оцінювання будуть створені інформаційні сторінки, там до 1 березня розміщуватиметься інформація про час і місце проходження пробного ЗНО, а згодом – результати проходження тестування.
     Для отримання результатів пробного ЗНО кожному учаснику потрібно буде занести свої відповіді до спеціального сервісу «Визначення результатів пробного зовнішнього незалежного оцінювання» у такі терміни:
  • з української мови і літератури з 24 до 26 березня,
  • з історії України, математики, біології, географії, фізики, хімії, англійської, німецької, французької, іспанської мов з 31 березня до 2 квітня.
Результати тестування з української мови і літератури будуть оприлюднені на інформаційних сторінках 30 березня, з інших предметів – 6 квітня.
За матеріалами сайту http://testportal.gov.ua/ 

Графік проведення ЗНО-2018


ЗНО-2018: новації

     Відповідно до Умов прийому на навчання до вищих навчальних закладів України, 2018 року для вступу до вищих навчальних закладів зараховуватимуть результати зовнішнього незалежного оцінювання 2016, 2017 та 2018 років. З англійської, іспанської, німецької та французької мов прийматимуть результати лише 2018 року. Результати 2018 та попередніх років стануть непорівнювальні й це пов’язано з тим, що змінено формат сертифікаційної роботи з іноземної мови.
      Новації тестів з англійської, іспанської, німецької та французької мов:
1) додано частину «Розуміння мови на слух», яка передбачатиме прослуховування звукових фрагментів і виконання завдань;
2) збільшено кількість завдань – 59 та тривалість тесту (150 хвилин);
3) учасники, які оберуть іноземну мову як предмет державної підсумкової атестації, отримають результат ДПА (за шкалою 1–12) залежно від рівня, на якому вони цю мову вивчали:
  • для тих, хто вивчав мову на профільному рівні, оцінкою за ДПА буде результат виконання всіх завдань;
  • для тих, хто вивчав мову на рівні стандарту або академічному, оцінкою за ДПА буде результат виконання завдань 1–32 і 49–59.
Учасники, яким іноземна мова потрібна для вступу до вищих закладів освіти, мають виконувати усі завдання тесту, незалежно від рівня, на якому вони цю мову вивчали. Результати зовнішнього незалежного оцінювання (за шкалою 100–200) буде визначено за результатом виконання всіх завдань тесту. Зміст і складність завдань тестів відповідатиме Програмі зовнішнього незалежного оцінювання, що враховує специфіку вивчення іноземної мови на рівні стандарту (академічному) та на профільному рівні. Тому тестування передбачає виконання сертифікаційної роботи, що містить завдання різних рівнів складності.
     Кожен учасник зовнішнього оцінювання має право скласти тести щонайбільше з чотирьох навчальних предметів з переліку:
• української мови і літератури
• історії України
• математики
• біології
• географії
• фізики                                                                                             
• хімії
• англійської мови
• іспанської мови
• німецької мови
• французької мови
      Переклад завдань сертифікаційних робіт з історії України, математики, біології, географії, фізики, хімії буде здійснюватися кримськотатарською, молдовською, польською, російською, румунською, угорською мовами.
За матеріалами сайту http://testportal.gov.ua/ 


Немає коментарів:

Дописати коментар